Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

M41a26r86i40e 78J25a41n59d62o58v12á 8321133345876

Dala jsem vám karmu, naprosto souhlasím. V pátek u nás byla návštěva a pouštěli jsme si ty rozběhy s těmi "bábochlapy" a já jsem říkala to samé, co vy píšete. Prostě proti němu neběžet. A úplně nejstrašnější je, jak se s nimi jde hned po běhu objímat. Chlívák :-/;-D

+7/0
doporučit
13.8.2017 17:59

V43l51a34s23t77i31m64i73l 87K85r52a36u78s 3933944784403

Tak už proběhlo finále běhu žen na 800 metrů. Podle očekávání vyhrála Semenyaová z JAR. První, druhé a čtvrté místo v závodě obsadila stvoření se zvýšenou hladinou testosteronu v krvi! Hnus! Rv

+4/0
doporučit
13.8.2017 21:18

J67a57n 39K95o66z39á86k 6281515985

V padesátých a šedesátých letech se rozpadla sovětská reprezentace žen proto, že to bilo do očí. Vypadaly jako chlapi. Proč to dnešní ženy snášejí, nepochopím.

+2/0
doporučit
13.8.2017 23:10

V98l48a44s17t55i18m73i37l 27K30r16a70u62s 3753514984533

V dnešním večerním finále běhu žen na 800 metrů budou vedle Semenyaové další dvě podobná stvoření z Afriky, která vyhrála semifinálové běhy. Nechci si ani představit jak budou asi vypadat stupně vítězů této disciplíny po dnešním závodě. To snad nemůže být ani náhoda. Některé národní atletické svazy si snad vybírají do ženských soutěží podobné hermafrodity, protože na rozdíl od dopingu se to zatím toleruje. Je mi však líto těch normálních žen, co musí s podobnými stvořeními závodit. Rv

+2/0
doporučit
13.8.2017 17:40

O35n87d61ř64e67j 78F70i63l54i94p90c76z22y46k 8934363318651

Četl jste někdy o problémech transsexuálů?Byl o tom v televizi dokument.

Chtěl byste být v kůži Semenyové? Čím se provinila ?Kvůli takovým jako vy, mnoho

těchto lidí páchá sebevraždy. Myslíte, že to byl její nápad dát se na atletiku ?

Někdo ji prostě vybral jako talent a ona už se vezla. Ještě že má silnou psychiku.

Styďte se.

+2/−4
doporučit
14.8.2017 7:41

R35a52d77k95a 28P14o66k76o58r34n96á 1948623533675

Je fakt od pohledu šeredna, všechny její pohyby nejsou vůbec ženskéRv kdoví jak se cítí její soupeřky když zvítězila a není k poražení..